Przejdź do głównej zawartości

Siódme urodziny


Poświętujecie ze mną? Blogowa droga ostatnio stała się nieco trudniejsza niż wcześniej, ale wciąż o Was pamiętam. I cieszę się, że tu zaglądacie - postaram się dać Wam powody do częstszych odwiedzin.

Komentarze

Beata Woźniak pisze…
Kochana, wszystkiego dobrego z okazji siódemki :)
Zauważyłam, że z biegiem lat zmieniamy nie tylko własne wnętrze, ale rownież blogi :) Szkoda,że niektórzy już nie piszą...Pisząc szczerze mi też mi się już tak nie chce, jak mi się chciało :)
Wszystkiego dobrego!
Klaudyna Maciąg pisze…
Łał, piękna rocznica! Gratulacje :)
ksiazkowiec pisze…
Ho, ho! Magiczna liczba siedem! Ale ten czas leci. Wszystkiego najlepszego i żeby nam się chciało;)
nutta pisze…
Podobno co 7 lat następują znaczące zmiany w naszym życiu.
Przyłączam się do życzeń urodzinowych. Gratuluję rocznicy:-)
Anonimowy pisze…
Wszystkiego Dobrego:-)
KassWarz pisze…
Ja tam nawet bez większej zachęty do Ciebie zaglądam :) od lat, prawie siedmiu, zatem tej siódemki gratuluję i liczę na kolejne :)
izusr pisze…
Szczęśliwa siódemka, gratuluję :)
Mafia pisze…
Ładna rocznica. Życzę kolejnych lat z blogowaniem. ;)
Monika Badowska pisze…
Dziękuję, cieszę się, że jesteście ze mną:-)
Iwonaa pisze…
Gratulacje! Niezmiennie czekam na Twoje wpisy. :)
Caitri pisze…
Gratuluję wieku bloga i życzę kolejnych udanych lat czytania i pisania!!

Pozdrawiam!
Beata pisze…
Przyłączam się do świętowania, życząc, aby nie zabrakło ci zapału do internetowego pisania o swoich lekturach przez kolejne siedem lat:)
Agnes pisze…
Szczęśliwa siódemka - niech Ci się wiedzie w blogowym świecie i poza nim :)
przynadziei pisze…
ho ho, siedem to piękna liczba! Życzę by droga stała się ciut łatwiejsza i niech przynosi wiele satysfakcji!
Robert
Monika Badowska pisze…
Kochani,
motywujecie:-) Dziękuję:-)
Najlepszego! Oby z czasem wrócił zapał do pisania i przynosił Ci wiele radości :)
Maniaczytania pisze…
I ja się dołączam do życzeń i gratulacji :)
Piękna rocznica - u mnie miesiąc temu padło 6 ;)
Unknown pisze…
Najlepsze życzenia siódemkowe od początkującej blogerki ;) cciałabym przetrwać tyle, ile Ty :)
szmatola pisze…
Droga Nauczycielko,

byłaś może w zeszły weekend na Targach Książki w katowickim Spodku?

Pozdrawiam i gratuluję siódemki

szmatola
Monika Badowska pisze…
Szmatola,
dziękuję. Byłam, a czemu pytasz?
szmatola pisze…
Pytam, bo ja nie byłem i liczę na jakąś notkę od osoby zorientowanej :)

Pozdrawiam
Monika Badowska pisze…
Sporo tego w necie;-) Nie planuje pisania notatki, jeśli masz pytania, proszę o kontakt mailowy.