Polecanki


Od dłuższego czasu noszę się z myślą, by zaprosić Was do odwiedzenia stron/blogów, których lektura sprawia mi przyjemność. Nie wykluczam, że będę to robiła częściej:-)

Paragon z podróży odkryłam dzięki książce Patryka. Książka zrobiła na mnie ogromne wrażenie (napiszę o niej niedługo), a wędrując przez odmęty Internetu trafiłam na blog podróżniczy prowadzony przez Patryka i Bartka. Zakochałam się w zdjęciach, zaczęłam czytać i dodałam do stron odwiedzanych. 


Kojarzycie najnowszą książkę profesora Zimbardo i grafikę na niej? Jeśli ilustracja przypadła Wam do gustu, wejdźcie na bloga Kryzys Wieku.


Blog Godne życie opisuje codzienność, w której liczą się pieniądze. Liczą się, ale nie w ten sposób o jakim pomyśleliście:-) Autorka i jej rodzina zna wartość pieniędzy i wie jak oswoić życie, by było przyjemne mimo niewielkich środków finansowych.


Kanionek.pl to świat niby z bajki. Przestrzeń, zwierzęta, wokół zieleń, cisza i spokój. Ale nie oszukujmy się - to także mnóstwo ciężkiej pracy, ryzyka związanego mieszkaniem na prowincji, czasami - jak podejrzewam, bo na stronie tego nie widać - nieludzkim wręcz zmęczeniem.


Krynolina to spis blogów modowych. Nie chodzi tu jednak o modę współczesną, a historyczną, czy wręcz kostiumową. Przeglądanie blogów z tego spisu przysporzyło mi mnóstwo radości.


Miłego wędrowania :-)

3 komentarze:

Kasia Fiołek pisze...

:-) Dzięki! Krynolina cudna!

natanna pisze...

Dobry pomysł....
Czasem tylko przypadkowo trafia się na ciekawy blog, i tak można odkrywać inne, polecone przestrzenie.

natanna pisze...

Kryzys wieku już odkryłam ....

Copyright © Prowincjonalna nauczycielka , Blogger