Rocznica

 


lat temu zaczęłam pracę w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Katowicach. Wiele się nauczyłam, wiele przez ten czas stworzyłam, między mną z roku 2014 a dzisiejszą jest znaczna różnica. Mam dobrych ludzi wokół, praca jest nietuzinkowa i wymagająca niesztampowego myślenia, a bieżący rok pokazał nam wszystkim jak ważne są biblioteki dla naszego samopoczucia.

Dziękuję za wszelkie doświadczenia, rozmowy, spotkania, za tabelki, projekty, zrealizowane szkolenia, spotkania, konferencje, wizyty na targach. Za możliwość bycia po drugiej stronie bibliotecznego życia.

Dziękuję też tym, którzy mnie do tego poczucia spełnienia w bibliotecznym świecie przygotowali: Rodzicom, p. Grażynie Mazurek z licealnej biblioteki, polonistkom ze szkoły podstawowej i liceum, bibliotekarkom z Braniewa.

Wam i sobie z tej ładnej okazji życzę samym przyjemnych wizyt w bibliotekach i nieustających olśnień literackich.

4 komentarze:

anonimowa72 pisze...

Kolejnych lat. Dla każdego, kto czyta, biblioteka jest ważna. A jak jeszcze zdarzy się Człowiek w bibliotece czytający książki - to już niebo prawie jest:).

Motylek pisze...

Masz pracę, o jakiej ja zawsze marzyłam. Cieszę się, że ją lubisz. Mam nadzieję, że dane Ci będzie spełniać się w tej pracy przez wiele kolejnych lat.

PS:
Nie wyobrażam sobie świata bez bibliotek...

Monika Badowska pisze...

Anonimowa,
:-) Czytamy i blogujemy o tym co czytamy: https://mbp.katowice.pl/blog W newsletterze też piszemy o książkach;-)

Motylku,
też mam taka nadzieję:-) A nie próbowałaś złożyć podania do biblioteki? Pozdrawiam :-)

Motylek pisze...

A nie, nie probowalam...
Obecna prace tez lubie!

Motylek

Copyright © Prowincjonalna nauczycielka , Blogger