Monika Wittmann. Maszyny i pojazdy. W remizie strażackiej


Wydane przez
Wydawnictwo Media Rodzina

Na półkach w księgarni można znaleźć kolejne książki z serii Mądra Mysz wydawnictwa Media Rodzina. Mądrą Mysz można kupować w zasadzie w ciemno - każda z książeczek z serii jest doskonale napisana i zilustrowana. 

Maszyny i pojazdy. W remizie strażackiej to idealna książka dla tych, których fascynuje zawód strażaka. A w związku z tym, że i ja należę do tej licznej grupy, książeczkę czytałam z ogromną przyjemnością. Odwiedziny w remizie strażackiej są pokazane bardzo dokładnie i wyczerpująco i każdy, kto był choć raz w remizie strażackiej będzie pod wrażeniem wierności opisów i ilustracji. Tomek, który jest strażakiem, opowiada małemu Florianowi o swojej pracy, pokazuje mu specjalistyczny sprzęt i cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. Wiedzieliście, że strażacki rozpylacz turbinowy ma moc równą dwóm myśliwcom? W książeczce znajdziecie jeszcze więcej interesujących faktów. 

Biorąc pod uwagę, że każda Mądra Mysz kosztuje 7,90 zł, nie trudno jest uznać tę kwotę za jedną z lepszych inwestycji w budżecie na dziecięce wydatki. Prezentowy pewniak!

Izabela, mama Heleny


Brak komentarzy:

Copyright © Prowincjonalna nauczycielka , Blogger