Przejdź do głównej zawartości

Czułości sobotnie i podziękowania

Zacznę od podziękowań. Dziękuję wszystkim tym, którzy robią zakupy w zooplusie wchodząc na stronę sklepu przez baner zamieszczony na kociokwiku. Dzięki Waszym zakupom mamy 100 zł na swoje zakupy:-) A że ostatnio wprowadzono nowy typ karmy - bezzbożową - który kotom wyjątkowo przypadł do gustu już wiem, na jaki cel zostanie przeznaczona owa stówa:-) Serdecznie dziękuję i polecam się Waszej pamięci na przyszłość.
























Komentarze

Krass pisze…
Jakieś niepoważne te zwierzęta, tylko figle im w głowach.
amyszka pisze…
Rozczulający widok :))
Smacznego dla kotków ;)
abigail pisze…
Jejku jaki on już jest duży!!! :)... Śliczne zdjęcia.
wilddzik pisze…
To Wojtuś, taki duży już???
kociokwik pisze…
Krass, i całe szczęście. Wystarczy, że ludzie są poważni;-)))
kociokwik pisze…
Owszem - urósł w oczach:-)