Zacznę od podziękowań. Dziękuję wszystkim tym, którzy robią zakupy w zooplusie wchodząc na stronę sklepu przez baner zamieszczony na kociokwiku. Dzięki Waszym zakupom mamy 100 zł na swoje zakupy:-) A że ostatnio wprowadzono nowy typ karmy - bezzbożową - który kotom wyjątkowo przypadł do gustu już wiem, na jaki cel zostanie przeznaczona owa stówa:-) Serdecznie dziękuję i polecam się Waszej pamięci na przyszłość.
O czytaniu, książkach, pisaniu. O tym co warto i z kim poczytać. O zwierzakach, bez których dom staje się nudny. O życiu, po prostu:)
Komentarze
Smacznego dla kotków ;)