Przejdź do głównej zawartości

Słońce!

Lubię patrzeć na koty łapiące słońce. Bardzo lubię:-)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
:-D

Komentarze

retro77 pisze…
Piękne zdjęcia - Miłego Dnia :))
kfiatek pisze…
Ależ śliczne słoneczne futra
Słoneczko to jest to, co nasze tygrysy lubią najbardziej:-)
Ja także uwielbiam koty w słońcu, a Wasze są wyjątkowo urodziwe ;D
abigail pisze…
One wydają się nie tylko na słońce polować;)...
ewung pisze…
Cudnie się wygrzewają :-)
Ola pisze…
Koty to mądre istoty - słońce, to nadzieja, życie, miłe lenistwo. Moje futra także łapią każdą słoneczną chwilkę ... i czekają na prawdziwą wiosnę :)))
kociokwik pisze…
Słoneczko i jakieś dobre mięsko:-)
kociokwik pisze…
Wiesz, gdyby nie ta siatka... ;-)))
kociokwik pisze…
Też lubię na nie patrzeć:-)