Niedzielnik we wtorek


Tylko jutro do północy nominujemy książki do nagrody Złota Zakładka. Namawiam tych, którzy jeszcze nie przesłali swoich typów na nominacje@zlota-zakladka.pl do rozważenia, które z wydanych w 2010 roku chcieliby nagrodzić. Od 1 września uruchomione zostanie głosowanie, a w drugiej połowie października wręczone zostaną nagrody blogerów.

*   *   *

Jeśli ktoś mieszka w pobliżu Piekar Śląskich to z pewnością zainteresuje go informacja, że w miejscowej bibliotece 1 września odbędzie się wernisaż wystawy Elżbiety Lempp "Kroniki literackie" oraz panel dyskusyjny "Palimy lektury, czyli na co komu kanon literacki". Tu znajdziecie więcej informacji. Spotkamy się tam?

*   *   *

Na przedstawienie Wam czekają znakomite historie czające się w książkach już przeze mnie przeczytanych. Może jutro się zmobilizuję?

*   *   *

Nauczycieli wypoczętych po wakacjach i poszukujących nowych, atrakcyjnych pomysłów na pracę z dziećmi zachęcam do zapoznania się z recenzjami publikacji pedagogicznych. Może kogoś natchnie?:-)

7 komentarzy:

Magia książki pisze...

Czemu Ty o tych Piekarach piszesz dopiero dziś? :D ehh, już się nie zamienię w pracy :(

Meme pisze...

Do Piekar za daleko, ale postaram się (nie zapomnieć) nominować pozycje w Złotej Zakładce ;) (Obiecuję sobie to zrobić już od tygodnia ;/)

Agnes pisze...

Ja jestem z Piekar! Ale też żałuję, że nie wiedziałam wcześniej, a tak to nie wiem, czy dam radę...
Ale zdjęcia to może będzie można oglądać też później?

monotema pisze...

Nauczycieli wspieram ciepłą myślą i życzę wytrwałości, odporności psychicznej i pomysłów nieziemskich, co by ucznia zaskoczyć ... nieziemsko!

Smaczna Książka pisze...

O proszę, idę zaraz szperać w publikacjach pedagogicznych :)
PS Gwoli wyjaśnienia (by nie być posądzoną o plagiat blogowy), niedawno założyłam bloga przeczytana.blogspot.com, widniałam w podpisie jako szajajaba. Niestety z kilku powodów musiałam bloga usunąć (co wyjaśniam na nowym) i od dzisiaj, wraz z całą przeniesioną zawartością, występuję w blogowym świecie jako Smaczna Książka właśnie. Pozdrawiam cieplutko :)

Monika Badowska pisze...

Isabelle,
a jednak się zamieniłaś:-)

Meme, zdążyłaś? Teraz pora już na głosowanie:-)

Agnes,
zdjęcia zostają w bibliotece na czas dłuższy. A na Targach Książki w Katowicach (rezerwuj czas) będzie wyświetlany film zrealizowany podczas tego spotkania:-)

Monotema,
:-)

Smaczna Książka,
powodzenia w nowym roku szkolnym:-)

Meme pisze...

Niestety nie udało mi się, znaleźć zajęcie mojemu ruchliwemu kuzynowi, który do samej środy (późnego popołudnia) był u nas na wakacjach... Muszę czekać do następnego roku ;P Ale przynajmniej nazbieram konkretnych kandydatów, bo w tym roku nie podałabym ich zbyt wiele ;D

Copyright © Prowincjonalna nauczycielka , Blogger