Czy Wam też - gdy jesteście u Rodziców - nic się nie chce?
O czytaniu, książkach, pisaniu. O tym co warto i z kim poczytać. O zwierzakach, bez których dom staje się nudny. O życiu, po prostu:)
O czytaniu, książkach, pisaniu. O tym co warto i z kim poczytać. O zwierzakach, bez których dom staje się nudny. O życiu, po prostu:)
Komentarze
nie oglądam też filmów wieczorami, co często mi się zdarza w domu i przez to wieczór z książką 'ucieka", czego nie żałuję, bo dobry film nie jest zły i to moja ulubiona, oprócz literatury, dziedzina kultury:)
ja więcej czytam w domu a u rodziców więcej rozmawiamy;)
ot to to to;)A jutro jeszcze siostra przyjeżdza z rodziną;)))
ale tak. raczej nic mi się nie chce;)
Belcantto