Jeszcze o Targach

Mimo tłumów, mimo tego, że w jednej części PKiN było bardzo duszno, a w innej wiało chłodem, mimo tego, na co można by narzekać - ja cieszę się, że byłam na Targach i że dane mi było spotkać wiele miłych osób.

W piątek miałam okazje poznać autorki "Leksykonu fantastyki", a niestety nie mogłam poznać autorki fascynującego "Iskier leksykonu dramatu" z powodu jej nieoczekiwanej nieobecności.

Sobota to czas, w którym posłuchałam Pana Tomasza Łysiaka, obserwowałam wręczanie nagród w konkursie "Papierowy Ekran", zamieniłam kilka słów z Państwem Śliwowskimi, z Panią Katarzyną Bielas podzieliłam się swoim zachwytem nad "Wielka ciszą", pomilczałam w towarzystwie profesora Gadacza, poprosiłam o autograf Panią Sumińską, ucieszyłam się na widok Pani Marty Fox, a ukoronowaniem moich targowych włóczęg po pałacu była chwila rozmowy z Panem Piotrem Wierzbickim.

To rzecz jasna nie wszystko - spotkałam bardzo miłych, życzliwych ludzi ogarnietych pasją książkową i pasja życia. Za wszystkie spotkania bardzo gorąco dziękuję:)

P.S. Zdjęcia pochodzą ze strony organizatora 54.MTK.

2 komentarze:

Zosik | Podróże po kulturze pisze...

I ja byłam na Papierowym Ekranie ;-) Szkoda, że wcześniej się nie zgadałyśmy. Tak miło byłoby mi spotkać jakąś znaną z blogowania osobę.

Monika Badowska pisze...

Zosiku,
też załuję...
Pozdrawiam:)

Copyright © Prowincjonalna nauczycielka , Blogger