Przejdź do głównej zawartości

Identyfikatory - loteria

Z okazji pierwszego dnia nowego miesiąca zapraszam osoby, które chcą otrzymać książkę "Identyfikatory" z autografem Autorki do zostawienia komentarza pod niniejszym wpisem. Książkę mam jedną, więc odbędzie się losowanie. Komentarze zostawiać można dziś, do północy.


O "Identyfikatorach" pisałam TU.
*   *   *
Zrobiłam porządki; blogi osób, które nie opublikowały notatki od trzech i więcej miesięcy zostały wykasowane. Wyodrębniłam blogi pisarzy, dodałam link do dziennika z blogów bibliotecznych i do ciekawej strony dla bibliotekarzy. Na samej górze strony, pod linkiem, znajduje się Kalendarium Wydarzeń Okołoliterackich.


W roli maszyny losującej wystąpiła Nusia. 
Naturegirl - gratuluję i proszę o przesłanie na m1b1m1m@gmail.com adresu:) 

Komentarze

czytadelko pisze…
Ja bym chętnie przygarnęła książkę, więc się zgłaszam.

A przy okazji proszę o zmianę adresu mojego bloga w linkach, przeniosłam się na blox ;)

www.czytadelko.blox.pl
Monika Badowska pisze…
Czytadłko,
dzięki za przypomnienie - zmieniłam:)
ktrya pisze…
Ja się zgłaszam do książki

A co do porządków robię podobnie, ale skracam do 2 miesięcy i więcej.
Monika Badowska pisze…
Ktyra,
a mnie serce drgnęło, że może ktoś, coś jeszcze napisze;))) I kwartał uczyniłam cezurą:)
sil pisze…
ja również się zgłaszam (choć po ostatniej wylosowanej wygranej ani śladu :( )
Medola pisze…
Bardzo chętnie wezmę udział w losowaniu. :)

www.med-ola.blogspot.com
Anna pisze…
Zgłaszam się!
Monika Badowska pisze…
Dusiołek,
dwa razy zostawiałam Ci komentarze na Twoim blogu z prośbą o kontakt. Nie odpowiedziałaś na żaden z nich i nie przysłałaś adresu, na który mogłabym skierować wygraną do Ciebie. Pozostałe dwa komplety z poprzedniego losowania już dawno trafiły w ręce wylosowanych osób.
Vi pisze…
ciekawa pozycja ... zgłaszam się :)
Dziubu pisze…
Zmniejszając wydatnie szanse zarówno swoje, jak i innych zainteresowanych - zgłaszam również chęć udziału w losowaniu :)
Z miłą chęcią zgłoszę się ; )
clevera pisze…
Zgłaszam się, może tym razem szczęście dopisze. He, uwielbiam te loterie, chociaż jeszcze nic nie wygrałam.:)))
naturegirl pisze…
I ja, też się zgłaszam do loterii. No może w końcu kiedyś uda mi się coś wylosować?
Pikinini pisze…
Książkę chętnie bym przeczytała:)
Zgłaszam się i pozdrawiam
Unknown pisze…
Podzwiam za porządkowanie zakładek, zawsze brakuje mi na to czasu:)
Czytałam na merlinie Twoją recenzję "Tylko dla dziewczyn. Wielka księga pomysłów", pisałaś może coś więcej na blogu? (nie mogę znaleźć). Zastanawiam się właśnie, czy będzie to dobry pomysł na prezent dla 23-letniej siostry:)
nenneke.blox.pl
Monika Badowska pisze…
Nenneke,
na blogu jest to samo:)
Hm, nalepiej byłoby gdybyś obejrzała książkę i wówczas stwierdziła, czy będzie dobra dla Twojej siostry.
Agnes pisze…
Zgłaszam się również :)
magamara pisze…
Ale u Ciebie jesiennie - bardzo cieple zdjecie! Do losowania sie zglaszam, choc moje szczescie w grach losowych bylo zawsze zadne :)

Pozdrawiam serdecznie!
Vi pisze…
gratuluję zwyciężczyni !!! :)
naturegirl pisze…
Wow! Cóż za niespodzianka z rana! Pierwszy raz w życiu udało mi się coś wylosować! Już wysyłam maila z danymi.
sil pisze…
no tak... maila wysłałam jakiś czas temu, a na bloga dawno nie zaglądałam, komentarzy nie widziałam. mój błąd, przepraszam. ale swoją drogą, mail z adresem został wysłany 3 października, nie dostałaś go? może wyniknął jakiś błąd... czy mam przesłać go jeszcze raz, czy już za późno?
Monika Badowska pisze…
E-maila nie dostałam. Przyślij adres - wyślę.
Monika Badowska pisze…
Naturegirl,
książkę dziś wysłałam:)

Dusiołek,
e-maila nadal nie dostałam.
Anonimowy pisze…
Przeglądając Twoje linki, zauważyłam, że nadal masz link do mojego bloga "totamto", który jednakże od pewnego czasu nie istnieje już - jego zawartość przerzucona została (drogą krętą, ale) pod http://polekturze.blox.pl

Pozdrawiam ciepło!:)
Monika Badowska pisze…
Literatour2,
zmieniłam - dzięki:)

Popularne posty z tego bloga

Konkurs na Blog Roku

Wczoraj ów konkurs wkroczył w kolejny etap. Za nami czas zgłaszania blogów, przed nami czas głosowania na te, co zgłoszone, a po południu 22 stycznia najpopularniejsze blogi oceniać będzie Kapituła Konkursu. Aby zagłosować na bloga, którego właśnie czytacie należy wysłać sms-a o treści E00071 (e, trzy zera, siedem, jeden) na nr 7144. Taki sms kosztuje 1,22 zł. Szczegóły konkursu: http://www.blogroku.pl/

Spacer po Sudetach, czyli kilka słów podsumowania.

Wyruszyłam ze Świeradowa Zdroju i z każdym krokiem oddalającym mnie od centrum i hałasu dobiegającego z okolicznych budów czułam się coraz lepiej. Cisza i pustka to zdecydowanie przestrzeń mi sprzyjająca. Oczy mi ciągnęło do błyszczących kamieni pod nogami, a całą sobą dostrajalam się do otaczającego mnie lasu. Im głębiej w Izery, tym więcej rowerzystów, ale urok Hali Izerskiej i obserwacja ludzi zajadających się popisowym daniem Chatki Górzystów nastrajały mnie bardzo pozytywnie. Gdy przy Stacji Turystycznej Orle okazało się, że będę spała w starym drewnianym domu, sama w wieloosobowym pokoju, uśmiechnęłam się szeroko. Obejrzałam wystawę, zjadłam niezbyt ciepłą acz smaczną zupę i zakończyłam długi dzień. Dzień kolejny okazał się być jeszcze dłuższy. W Jakuszycach o moje dobre nastawienie zadbała kawa w hotelowej restauracji i piękna droga przez las tuż za Jakuszycami. Karkonoski Park Narodowy rozpoczął się kaskada wodną, przy której można przycupnąć, by kupić bilet. Chwilę

Paweł Beręsewicz. Kiedy chodziłem z Julką Maj.

Wydane przez Wydawnictwo Literatura Książka Pawła Beręsewicza wprawiła mnie w dobry nastrój. Opisując pierwsze drżenia serca, pierwsze zakochanie z punktu widzenia piętnastoletniego Jacka Karasia Autor dokonuje wyłomu - bodaj pierwszy raz mam szansę przeczytać, jak reaguje nastolatek szykując się na randkę, co i czy w ogóle mówi rodzicom o swojej dziewczynie i czy tylko dziewczyny martwią się o to, w którą stronę skierować nos przy pocałunku. Jacek Karaś, którego czytelnicy mieli okazję poznać w książce " Jak zakochałem Kaśkę Kwiatek ", kończy gimnazjum i w ostatniej klasie dostrzega niezwykły urok swojej klasowej koleżanki, Julki Maj. Zdobywając się na straceńczą odwagę pyta Julkę, czy zechciałaby być jego dziewczyną. Później, wbrew temu, co myślał Jacek, bywa trudniej - nagle trzeba myśleć o wielu sprawach, nad którymi nigdy nie było powodu się zastanawiać, funkcjonować w inny niż dotychczas sposób. Cenię sobie ostatnie rozdziały powieści. Nie powiem nic więcej - czytaj