IV. Wakacyjne Tanie Wrocławskie CzytanieJuż po raz czwarty, na placu między bazyliką św. Elżbiety, a ul. św. Mikołaja, w dniach od 19-22. czerwca stanie biały namiot, w którym codziennie od 10.00 do 19.00 wydawnictwa, księgarnie oraz oficyny muzealne oferować będą mieszkańcom Wrocławia i turystom rozmaitą lekturę w specjalnie przygotowanych na tę okazję promocyjnych cenach.

Na stoiskach przeważać będzie literatura popularna, turystyczna, religijna, wydawnictwa muzealne, a także tytuły z kręgu literatury dziecięcej i młodzieżowej.

Książka jest bardzo pożądanym towarem na letni wypoczynek i wakacyjne wyprawy, zapraszamy zatem po dobrą, tanią lekturę! Od czwartku do niedzieli każdy może przyjść i poszukać czegoś dla siebie, trafić na tytuł-prezent dla najbliższych lub zabrać na urlop niezbędne przewodniki i mapy, a przy okazji spotkać autorów podpisujących książki.

Najmłodszych czytelników zachęcamy do wspólnej zabawy w CZYTADLE, gdzie odbywać się będą zajęcia plastyczne, wspólne czytanie bajek, konkursy z nagrodami i wiele niespodzianek!

W niedzielę 22 czerwca o godz. 16.00. zajedzie do nas także Bajkobus ze spektaklem Klątwa Muchomora.

Brak komentarzy:

Copyright © Prowincjonalna nauczycielka , Blogger