Przejdź do głównej zawartości

Z okazji Święta...

ZAPRASZAM

(pokaz slajdów)

Komentarze

PB pisze…
Gratulujemy Gusieńce i jej opiekunom i życzymy dalszych mile spędzonych razem chwil. Franuś no i PB
hersylia810 pisze…
Wiele głasków dla Ko-córki Jubileuszowej :-)))
kociokwik pisze…
Dziękujemy za życzenia. Ko-córka wygłaskana została wielokrotnie :)
ewko77 pisze…
Głasków ci u Was dostatek, ale i od nas przyjmijcie ]:>
kociokwik pisze…
Ewko,
dziękujemy:)
nougatina1 pisze…
Prosimy wygłaskać Gusieńkę także od nas. Przyjemnie patrzeć jak nabrała ciałka i ufności w oczach :)
kociokwik pisze…
Naougatino,
dziękuję:)