Stafford Cliff. 1000 pomysłów na dom.Wydane przez
Wydawnictwo Muza

Jest to książka, z którą warto usiąść w wygodnym fotelu, by planować lub marzyć. Z pewnością wielość propozycji sprawie, że każdy z czytelników znajdzie inspirację dla siebie. A jeśli będziemy tylko marzyć, to zdjęcia Christiana Sarramona i tekst Stafforda Cliffa pozwolą nam popuścić wodze wyobraźni.
Całość książki podzielona jest na jedenaście rozdziałów, w których przejrzeć się można interesującym i inspirującym pomysłom na wygląd drzwi i okien, schodów, szaf czy kominków. Autorzy podpowiadają również jak urządzić osobisty kącik i jak zaprezentować własną kolekcję. Przecudne obrazy – wnętrza można podziwiać w rozdziale poświęconemu barwom i fakturom; tak sugestywne, że aż kusiło mnie, by pojechać do sklepu z farbami i przemalować mieszkanie. Tęsknotę za przestrzenią, wypoczynkiem i spotkaniem z przyjaciółmi pobudzi z pewnością część albumu poświęcona tarasom.
Stafford Cliff, projektant wnętrz, wraz z Christianem Sarramonem, doskonałym fotografem specjalizującym się w utrwalaniu najciekawszych wnętrz, stworzyli przepiękny album. Album przedstawiający mnóstwo ciekawych rozwiązań przestrzeni domowej, czy to wydobytej projektami pomieszczeń, czy kolorami lub fakturami, czy też poprzez fascynujący świat dodatków.

Brak komentarzy:

Copyright © Prowincjonalna nauczycielka , Blogger