Koty. Fotografie - Jane Burton.

Wydane przez
Wydawnictwo Olesiejuk

Album, w którym prezentowane są najróżniejsze koty (choć nie tylko), ucieszy wszystkich miłośników tych wspaniałych czworonogów. Ucieszy tym bardziej, że zdjęcia w nim zawarte wykonane zostały przez Jane Burton, specjalistę fotografii zwierzęcej, od trzydziestu lat robiącej zdjęcia zwierzętom domowym, a od długiego już czasu zajmującej się zatrzymywaniem w kadrze przyrody.

Zdjęcia opatrzono, a to cytatami sławnych postaci, które niekoniecznie mówią o kotach, a to komentarzami do póz zajmowanych przez kociaki. Czasami kotom towarzyszą inne zwierzęta (moim ulubionym zdjęciem jest kot w towarzystwie królików), jednak częściej są same. Koty o najróżniejszym umaszczeniu, w rozmaitym wieku i w zaskakujących czasami pozycjach cieszą oczy i powodują, że im bardziej się album ogląda, tym bardziej ma się dobry humor:-)

Wśród zdjęć Jane Burton prezentowanych w sklepie z plakatami znalazłam jedno, które po pierwsze ma stanowić dla Was próbkę umiejętności fotografki, a po drugie - przedstawia sobowtóra mojej Sisi.

4 komentarze:

Aneta pisze...

Uwielbiam koty :) więc na pewno album by mi się spodobał :)

magda pisze...

Tak ,to prawda,ale może to jest Sisi,wszak już za gwiazdę robiła,na pewno warto mieć taki album ,dla zwyczajnej radości:)

Magda pisze...

ja bym chętnie dostała taki album pod choinkę, bo uwielbiam koty :)

Monika Badowska pisze...

Aneto, Magdo, Magdo,
listy do Mikołaja napisane?:-)

Copyright © Prowincjonalna nauczycielka , Blogger