Przejdź do głównej zawartości

Drugie urodziny









Lulu przypadają dzisiaj:) Znaczy będziemy organizować kocie party. Ma ktoś jakieś sugestie?

Komentarze

millena4 pisze…
Wszystkiego najlepszego Lulu , z okazji Urodzin.
Jakiś dobry torcik, z rybnym kremem ? Goście w kolorowych czapeczkach itp :)
kociokwik pisze…
Milleno,
kupiłam puszkę z tuńczykiem, filet z pangi :))) i piłeczki z gąbki ( w sklepie zoo nie było myszek!!!). Spróbuję namówić Lulunię do spróbowania rybek, bo ona niestety żywi się głównie suchą karmą:(
mosame pisze…
Mruczące życzenia urodzinowe dla Czerwcowej Kotki od Czerwcowego Kota i jego pańci :))))

A torcik będzie, czy tylko rybcia? ;)
kociokwik pisze…
Mosame,
dziękuję Tobie i Moskowi za życzenia:) Rybci Lulu nie chce:( Ale piłeczką się bawi:)))
hersylia810 pisze…
Spóźnione życzenia urodzinowe dla Lulu od Hesi i Hersylii! Czy obchody trwają? Z pracy nie mogłam za nic przejść do komentarzy, nie wiem czemu, pozdrawiam Was wszystkich!
kociokwik pisze…
Hersylio,
dziękujemy bardzo:)Właśnie skończyłyśmy z Lulu grę w piłkę:)Sisi i Gusia objedzone rybą śpią;)
fringilla pisze…
moze zaproscie kilka myszek?:) bedzie party dla kotow, ze hej!
kociokwik pisze…
Fringillo,
bardzo chętnie tylko skąd te myszki wziąć?;)))
zuzanna pisze…
Pozdrawiamy i całujemy wszystkie trzy panienki,co do myszek,mam sugestię,ale mocno niehumanitarną(niemyszarną,nierodentalną?)-sklep zoologiczny.Ale tylko przez szybkę!!!
kociokwik pisze…
Zuzo,
Lulu upolowała sobie muchę:)))
zuzanna pisze…
AAAA to smacznego ;-)!!!!!!