Przejdź do głównej zawartości

Mniam, mniam;)




Komentarze

kultur-alnie pisze…
Jestem bardzo ciekawa "Ludzi Księgi", szukałam w bibliotekach, ale jeszcze nie udało mi się na tę książkę trafić:)
Monika Badowska pisze…
Kultur-alnie,
mnie też fascynuje ta opowieść:)
Anonimowy pisze…
łał. OStrygojady wydają mi się dobrą pozycją . Resztę słabo znam.. :) ale miłej lektury
Monika Badowska pisze…
Mary,
ja nie znam prawie żadnej (no, czytam "Barokową melokuchnię" i przeczytałam Dąbałę), ale obiecuję sobie po ich lekturze wiele przyjemności:)
Anonimowy pisze…
A będą recenzje cegiełek z poprzedniego stosiku? Tego z kotem? Rozpłaszczonego też..? :) To znaczy: "Kamal: opowieści starego Kairu", "Łaskawych", "Torowiska"... i innych, czyli najlepiej wszystkich, jakie było widać na załączonych obrazkach.
Monika Badowska pisze…
Er_minio,
oczywiście, że będą:) Wszystko w swoim czasie:)
Beata Woźniak pisze…
ładny stosik okienny:)
Anonimowy pisze…
Rzeczywiśmie mniam mniam. Najbardziej ciekaw jestem Twierdzy.
Monika Badowska pisze…
Quaffery,
weekend poświęcę na książki, które we wtorek musze oddać w bibliotece. Ale później spróbuję się zmierzyć z "Twierdzą", choć nie twierdzę, że uporam się z nią szybko;)