Cathy Hopkins. Idolki.Wydane przez

Wydawnictwo Egmont

W drugim tomie serii „Kocha, lubi. Szanuje” narratorką staje się Becca, przyjaciółka poznanej w „Niewinnych kłamstewkach…” Cat. Młodzi ludzie ulegają czarowi konkursu, jakiemu niedawno ulegali ich rówieśnicy w Polsce – starają się, by zostać Idolką lub Idolem.

Przygotowania konkursowe, stres z nimi związany pozwalając odkryć Bekce swoje najlepsze cechy i poznać na nowo tatę, który co prawda codziennie jest obok, ale z którym córka raczej mało rozmawia. Z okazji zbliżających się eliminacji do kolejnych etapów konkursowych okazji do rozmów z rodzicami jest więcej i wówczas dziewczyna ma szanse przekonać się, że nie tylko nastolatki dążą do realizacji swoich marzeń.

Becca spędzając mnóstwo czasu na ćwiczeniach przed występem zauważa jeszcze jedną istotną dla niej rzecz – poświęcenie się realizacji marzenia ogranicza czas na coś innego. Musi zatem stanąć przed wyborem, czy ważniejsi są dla niej przyjaciele, czy sukces i uświadomić sobie, co ów sukces będzie oznaczał, jakie zmiany w jej życiu za sobą pociągnie.

Coraz bardziej podoba mi się pisanie Cathy Hopkins.

4 komentarze:

Anonimowy pisze...

u Ciebie można nawet dowiedzieć się o literaturze młodzieżowej:)
dzień dobry

Monika Badowska pisze...

Signe,
dzień dobry:) Pracuję z młodzieżą, więc czytam różne rzeczy, żeby im różne podsuwać;)

Anonimowy pisze...

To młodzież czyta książki ? ;)

Monika Badowska pisze...

Krzysztofie,
ta, którą znam - czyta:)

Copyright © Prowincjonalna nauczycielka , Blogger