Przejdź do głównej zawartości

Śpi się...



Posted by Picasa

Komentarze

zuzanna pisze…
A u nas tylko dekoder(dekoter) i pudło z chorym komputerem-wymiennie.Oczywiście bez walki ani rusz!Nuda,panie....
kociokwik pisze…
Zuzanno,
u nas niby wciąż to samo, ale równie słodkie:)
Anonimowy pisze…
koty piszą http://masskotki.blogspot.com/