Śpi się... Autor: Monika Badowska marca 10, 2009 Udostępnij Pobierz link Facebook X Pinterest E-mail Inne aplikacje Etykiety Gusia Nusia Sisi Udostępnij Pobierz link Facebook X Pinterest E-mail Inne aplikacje Komentarze zuzanna pisze… A u nas tylko dekoder(dekoter) i pudło z chorym komputerem-wymiennie.Oczywiście bez walki ani rusz!Nuda,panie.... kociokwik pisze… Zuzanno,u nas niby wciąż to samo, ale równie słodkie:) Anonimowy pisze… koty piszą http://masskotki.blogspot.com/
Komentarze
u nas niby wciąż to samo, ale równie słodkie:)