Przejdź do głównej zawartości

Dużo nas













































Komentarze

hersylia810 pisze…
Dużo Was, ale ciasnoty nie widzę; dziewczęta mają mnóstwo stanowisk do wyboru :-)
mosame pisze…
A jak tam oczko Nusi? Na zdjęciach wygląda na mniejsze. Jest już zdrowe i takie zostanie, czy też dalej się leczycie?
kociokwik pisze…
Hersylio,
miejsca jest dość. Nawet na uciekanie przed Helenką;)

Mosame,
nie leczymy Nusiowego oczka już dawno. Widzi bardzo dobrze, nie ma żadnych okołoocznych problemów. Znaczy - tak zostanie.
Pozdrawiam:)
millena4 pisze…
Podziwiam i pozdrawiam :)