Dużo nas Autor: Monika Badowska listopada 10, 2008 Udostępnij Pobierz link Facebook X Pinterest E-mail Inne aplikacje Etykiety Ciri Gusia Lulu Nusia Sisi Udostępnij Pobierz link Facebook X Pinterest E-mail Inne aplikacje Komentarze hersylia810 pisze… Dużo Was, ale ciasnoty nie widzę; dziewczęta mają mnóstwo stanowisk do wyboru :-) mosame pisze… A jak tam oczko Nusi? Na zdjęciach wygląda na mniejsze. Jest już zdrowe i takie zostanie, czy też dalej się leczycie? kociokwik pisze… Hersylio,miejsca jest dość. Nawet na uciekanie przed Helenką;)Mosame,nie leczymy Nusiowego oczka już dawno. Widzi bardzo dobrze, nie ma żadnych okołoocznych problemów. Znaczy - tak zostanie.Pozdrawiam:) millena4 pisze… Podziwiam i pozdrawiam :)
Komentarze
miejsca jest dość. Nawet na uciekanie przed Helenką;)
Mosame,
nie leczymy Nusiowego oczka już dawno. Widzi bardzo dobrze, nie ma żadnych okołoocznych problemów. Znaczy - tak zostanie.
Pozdrawiam:)