Po wizycie

Szukując się do wizyty u doktora spojrzałam na Nusię, która dziś się do weterynarza nie wybierała. Spojrzałam i... Okazało się, że Nusia już nie ma wypukłości pod okiem:) Gdy próbowałam dociec co leży u podstaw tak radosnej zmiany, przypomniałam sobie, że Nusia powędrowała popołudniu do śpiącej Sisi i dała jej się wylizać. Pan doktor stwierdził, że najprawdopodobniej Sisi zrobiła Nusi masaż językiem i wypchnęła to, co się zbierało koło oczka. (Oczywiście wsadziliśmy Maleńtasa w koszyk i zabraliśmy do lekarza).

U Sisi pan doktor nie znalazł nic niepokojącego - gardło ma czyste, węzły chłonne w porządku, zatem przyczyn zdrowotnych zmiany głosu nie ma.

Legenda do zdjęć:

Zdjęcie z Sisi za szybą nie jest zdjęciem pozowanym - od pewnego czasu Sisuleńka chadza tam spać. Nusia jeszcze nie odkryła w sobie umiejętności wchodzenia do szafki za szkłem. Na innym zdjęciu widać, że Nusia odkryła umiejętność bywania na stole. W towarzystwie Gusi;)

6 komentarzy:

mosame pisze...

O jejciu! Tego się nie spodziewałam. Kochana Sisi :)
Niepokojące trochę to sisulkowe milczenie, no ale skoro wet niczego sie nie dopatrzył, to pozostaje tylko czekać aż Sisi nie tylko zamiauka melodyjnie, ale całą arię zaśpiewa ;)

kociokwik pisze...

Mosame,
chyba nikt się nie spodziewał:)

zuzanna pisze...

Co do głosu-to wiadomo,że nic nie wiadomo.Co do oczka-brawo Sisi!Wyglądają jak matka z córką....

Brahdelt pisze...

No, to kamień z serca! ^^
Fajnie wyglada taki kot za szybą, wystawowy. *^v^*

hersylia810 pisze...

Maleństwo ma szczęście, że trafiło na fantastyczną doktor Sisi, której troskliwość, opiekuńczość i inne uczucia macierzyńskie nagle wyzwolone być może odebrały głos. Myślę, że to przejdzie, kiedy "dziecko" będzie już odchowane. Bardzo się cieszę, że na dobranoc przeczytałam takie dobre wieści. Śpijcie smacznie i zdrowo!

kociokwik pisze...

Zuzanno,
pad doktor zasugerował, że zmiany związane są z pojawieniem Nusi.

Brahdelt,
jak modelka:)

Hersylio,
:)

Copyright © Prowincjonalna nauczycielka , Blogger