O czytaniu, książkach, pisaniu. O tym co warto i z kim poczytać. O zwierzakach, bez których dom staje się nudny. O życiu, po prostu:)
O czytaniu, książkach, pisaniu. O tym co warto i z kim poczytać. O zwierzakach, bez których dom staje się nudny. O życiu, po prostu:)
Komentarze
a jaką ma minę niewiniątka;)
Oczywiście imię ma takie a nie inne, z tym, że dzieciom tłumaczymy, że to ten Dżin od Alladyna :D
interesująca interpretacja;)))