Przejdź do głównej zawartości

Gin, choć bez toniku




Ten przepiękny Zwierz należy rodzinnie do Madziaro:)

Komentarze

Maria Magdalena pisze…
To prawda jest piękny:)
kociokwik pisze…
MM,
a jaką ma minę niewiniątka;)
Magda pisze…
Dziękuję w imieniu futra za umieszczenie jego zdjęć. Chociaż myślę, że teraz to już oprócz zabierania poduszek - bo on musi spać z poduszką pod głową :>, będzie zabierał rodzinie całe łóżko ;).

Oczywiście imię ma takie a nie inne, z tym, że dzieciom tłumaczymy, że to ten Dżin od Alladyna :D
kociokwik pisze…
Magdo,
interesująca interpretacja;)))