Pytanie

Czy najlepszym sposobem na to, żeby Koty nie ściągały wszytskiego z korkowej tablicy nad stołem i nie narażały sie przy okazji na połknięcie pinezek jest zlikwidowanie owej korkowej tablicy? A może jest jakiś inny sposób? (jak sie domyślacie dziś znów wszystkie karteluszki znalazły się zupełnie w innym miejscu niż to im przez nas przeznaczone).

8 komentarzy:

hersylia810 pisze...

Proponuję korkową z pineskami dać tam gdzie kocie łapki nie sięgają, a na jej miejsce zrobić specjalnie dla kotków przyklejane karteczki z wiadomościami typu "Sisi, pamiętaj o witaminkach", Gusiu, dziś miska zajęta, ale kocyk cały Twój, Nusiu, ziemia z doniczki zabrudzi Ci łapki" Pozdrawiam Was!

kociokwik pisze...

Hersylio,
świetny pomysł:)))

EwKo77 pisze...

Nie wiem, ale... dla świętego spokoju odstąpiłam moim jeden parapet (ten większy), półkę nad zlewem, wierzch kuchennych szafek... Trwają boje o łóżko ;)

kociokwik pisze...

Ewko,
nasze włażą już wszędzie. Co gorsza - mój ulubiony kwiatek wylądował na korytarzu:(((

pureshores pisze...

a w domu moich rodziców na tv pod tablicą stoją ramki ze zdjęciami. Kocica jakoś nie ma potrzeby na wskakiwanie na TV jak stoi na nim mnóstwo przedmiotów, więc tablica jest bezpieczna :D

kociokwik pisze...

Pureshores,
znaczy, że Twoi rodzice mają spokój:)

nougatina1 pisze...

Ja bym zlikwidowała. Podobnie jak kwiatki, które kociaste namiętnie obgryzały. Na szczęście tablica korkowa jest dla naszych kotów mało atrakcyjna.
Sissi miała na nią fazę, kiedy była mniej więcej w wieku Nusi. Zamykaliśmy wtedy pokój, w którym wisiała tablica, kiedy nie było nas w pobliżu. A jeśli któreś pracowało w gabinecie, to na zasadzie "jedno oko na Maroko, drugie na Kaukaz", żeby zareagować w miarę szybko.

kociokwik pisze...

Nougatino,
właśnie jestem na etapie poszukiwania dobrego domu dla naszych kwiatków. Przetargałam je dwukrotnie przez cała Polskę, żeby teraz się z nimi rozstać... Może do pracy zaniosę...
Z tablicy (jak widać na zdjęciu powyżej) zostało zdjęte wszystko. Myśle jeszcze nad przyczepianiem taśmą;)

Copyright © Prowincjonalna nauczycielka , Blogger