Przejdź do głównej zawartości

Nieskromnie powiem...













że mamy najpiękniejsze koty:)

Komentarze

hersylia810 pisze…
Święta prawda!
Ps. Na kocią miss wybieram dziś Gusię, ale niech to zostanie między nami ;-)
hersylia810 pisze…
Wracam, żeby powiedzieć, że Sisi jako wicemiss chyba została przeze mnie pokrzywdzona ;-)
hersylia810 pisze…
Bo maleństwo jest poza wszelką konkurencją - na dodatek dziś z czystą buzią!
kociokwik pisze…
Hersylio,
Gusia wygląda przecudnie. A Sisi tak matkobosko;) Nusia z czystym pyszczkiem, ślepkami to cud, ale się udało.
Hesia pomogła Ci coś na plecy?
zuzanna pisze…
To samo mi się skojarzyło-matkobosko(!)Ale oczka Nusi -przepiękne!And the winner is...Gusia-siła spokoju.
millena4 pisze…
Trudno ukryć ,że koty są piękne. Uznanie dla leczniczych mocy języczka Sisi.
Wspólne zdjęcia Sisi i Nusi to klejnociki :)
hersylia810 pisze…
Hesia plus tabletka zdziałały cuda, dzięki za troskę.
Matkobosko, a nawet matkoświętocudowno, jak wziąć pod uwagę oczka Nusi.
kociokwik pisze…
Zuzanno,
:)

Milleno,
to może i Ty się zakocisz?

Hersylio,
trzymaj się zdrowo:)