O czytaniu, książkach, pisaniu. O tym co warto i z kim poczytać. O zwierzakach, bez których dom staje się nudny. O życiu, po prostu:)
O czytaniu, książkach, pisaniu. O tym co warto i z kim poczytać. O zwierzakach, bez których dom staje się nudny. O życiu, po prostu:)
Komentarze
Ps. Na kocią miss wybieram dziś Gusię, ale niech to zostanie między nami ;-)
Gusia wygląda przecudnie. A Sisi tak matkobosko;) Nusia z czystym pyszczkiem, ślepkami to cud, ale się udało.
Hesia pomogła Ci coś na plecy?
Wspólne zdjęcia Sisi i Nusi to klejnociki :)
Matkobosko, a nawet matkoświętocudowno, jak wziąć pod uwagę oczka Nusi.
:)
Milleno,
to może i Ty się zakocisz?
Hersylio,
trzymaj się zdrowo:)