O czytaniu, książkach, pisaniu. O tym co warto i z kim poczytać. O zwierzakach, bez których dom staje się nudny. O życiu, po prostu:)
O czytaniu, książkach, pisaniu. O tym co warto i z kim poczytać. O zwierzakach, bez których dom staje się nudny. O życiu, po prostu:)
Komentarze
Łaskawe swoją objetoscia przeraza :)
ano przeraża;) To na kwietniowy DKK.
Miłego czytania! :))
ma 685 stron;) Ale to może też efekt tego, że jest niższa niż poprzednie ( o ile można tak powiedzieć o książce;-D)