Przejdź do głównej zawartości

Święto KsiążkiHistorię Dnia Książki znają ci, którzy się książkami interesują, a ci, których książki nie cieszą, historią jak sądzę ową nie są zainteresowani. Gdyby jednak było odsyłam tu, gdzie można się z nią zapoznać.

Wszystkim książkomaniakom życzę dobrego święta i udanych książkowych łowów:)

P.S. "Do poczytania wieczorem" to oferta Klubu Dla Ciebie. Podobnie jak ta, w której oferują, z okazji Święta Książki, gratisową przesyłkę. Warto zajrzeć na stronę, bo dziś niektóre książki można kupić z 40% upustem.
P.S. Empik reklamuje się takim emailem, niestety po kliknięciu w "Sprawdź" odsyła nas do głównej strony, a nie strony promocji.


Komentarze

Kala pisze…
Fajnie, że jest coś takiego :) To zachęca do czytania a dla tych, którzy nałogowo czytają to prawdziwa gratka :) no i oczywiście świętowanie - jak świętować to świętować :D i czytania nie żałować!
Anonimowy pisze…
Mbmm jesteś niezastąpiona :)
Monika Badowska pisze…
Zosik,
dziękuję i dobrego dnia życzę:)
Wyszperałam jeszcze na www.domksiazki.pl tzw. outlet. I polecam oczywiście mój ulubiony dział "supercena" na www.kkkk.pl :)

Kala,
lubię takie święta:)))
Judytta pisze…
W Empiku dziś byłam osobiście i kupiłam nowe nabytki.
Również "Świat książki" odwiedziłam - i tu jest o tyle lepiej że do 26.04 trwa promocja.

W sumie nawet mają trochę pozycji wystawionych na dwóch stołach.
Judytta pisze…
Chyba jesteś z południa polski więc dla informacji:

Kup taniej książki Wydawnictwa Sonia Draga! W dniach 18 - 30 kwietnia 2008 r. w wybranych księgarniach mogą Państwo zakupić bestsellery Wydawnictwa Sonia Draga z rabatem 20%.

Zródło wraz z adresami księgarń poniżej:

http://iik.pl/newsy.php/3773
Monika Badowska pisze…
Judytto,
dziękuję za informacje:)

Popularne posty z tego bloga

Konkurs na Blog Roku

Wczoraj ów konkurs wkroczył w kolejny etap. Za nami czas zgłaszania blogów, przed nami czas głosowania na te, co zgłoszone, a po południu 22 stycznia najpopularniejsze blogi oceniać będzie Kapituła Konkursu. Aby zagłosować na bloga, którego właśnie czytacie należy wysłać sms-a o treści E00071 (e, trzy zera, siedem, jeden) na nr 7144. Taki sms kosztuje 1,22 zł. Szczegóły konkursu: http://www.blogroku.pl/

Spacer po Sudetach, czyli kilka słów podsumowania.

Wyruszyłam ze Świeradowa Zdroju i z każdym krokiem oddalającym mnie od centrum i hałasu dobiegającego z okolicznych budów czułam się coraz lepiej. Cisza i pustka to zdecydowanie przestrzeń mi sprzyjająca. Oczy mi ciągnęło do błyszczących kamieni pod nogami, a całą sobą dostrajalam się do otaczającego mnie lasu. Im głębiej w Izery, tym więcej rowerzystów, ale urok Hali Izerskiej i obserwacja ludzi zajadających się popisowym daniem Chatki Górzystów nastrajały mnie bardzo pozytywnie. Gdy przy Stacji Turystycznej Orle okazało się, że będę spała w starym drewnianym domu, sama w wieloosobowym pokoju, uśmiechnęłam się szeroko. Obejrzałam wystawę, zjadłam niezbyt ciepłą acz smaczną zupę i zakończyłam długi dzień. Dzień kolejny okazał się być jeszcze dłuższy. W Jakuszycach o moje dobre nastawienie zadbała kawa w hotelowej restauracji i piękna droga przez las tuż za Jakuszycami. Karkonoski Park Narodowy rozpoczął się kaskada wodną, przy której można przycupnąć, by kupić bilet. Chwilę

Katarzyna Berenika Miszczuk. Tajemnica Dąbrówki

Katarzyna Berenika Miszczuk, bazując na swoich doświadczeniach z pisaniem o świecie pełnym słowiańskich bóstw, wkracza w literaturę dziecięcą. Wkroczyła właściwie książką "Tajemnica domu w Bielinach", bo ta, prezentowana przeze mnie powieść, opisująca rodzinę Lipowskich jest kontynuacją wspomnianej powyżej. I mamy otóż mamę z czwórką dzieci, która zamieszkuje wspólnie z ciotką zmagającą się z chorobą Alzhaimera w Bielinach. Wsi, o której nawet mieszkańców mówią z lekkim przekąsem - "bo wiadomo jak to u nas". Owo "u nas" oznacza bowiem tajemnicze zjawiska, niemniej tajemnicze postaci i świat nie do końca taki jaki znany jest nam powszechnie. Jest on dzielony z domownikami, biedami, błędnymi ognikami i innymi stworzeniami, o których - z dużym zapałem - czyta w Bestiariuszu ośmioletnia Tosia. Jej mama wpadła na straszny, zdaniem dziewczynki pomysł. Szuka niani, która zajmie się nią (prawie dorosłą nią!) i maleńką Dąbrówką. Tosia robi wszystko, by odstraszyć k