O czytaniu, książkach, pisaniu. O tym co warto i z kim poczytać. O zwierzakach, bez których dom staje się nudny. O życiu, po prostu:)
O czytaniu, książkach, pisaniu. O tym co warto i z kim poczytać. O zwierzakach, bez których dom staje się nudny. O życiu, po prostu:)
Komentarze
Od dłuższego czasu media dyskutują na ten temat. Ja naprawdę nie wiem - dlaczego im wadzi ten biedny Pałac. Domyślam się, że tym, iż kojarzy się z minioną epoką. Ale dla mnie jest wizytówką Warszawy... nierozerwalną. Trochę odnowić, unowocześnić i już...
gdyby tak trzymać się myslenia o tym, że co socrealistyczne należy wyburzyć, konieczne okazałoby się zniszczenie MDM (Pl. Konstytucji) i wielu innych budynków.W moim odczuciu pomysł wyburzania Pałacu jest takim samym bzdurnym pomysłem jak np. wyburzanie Spodka ( na szczęście na ten ostatni nie ma zakusów).